(30/12/2021) Sitemizdeki yeni kat maliki ve kiracıların yapmaları gerekenlerin bilgilendirme yazısı ortaklara gönderilmiştir.

 

Sitemizdeki yeni kat maliki yada kiracı olanların öncelikli yapmaları gerekenler için hazırlanan bilgilendirme yazısı tüm ortaklara whatsapp vasıtası ile gönderilmiştir.
(30/12/2021)

İLTUR TOPLU YAPI Yönetim Kurulu Başkanlığı Gerence Mevkii, Balıklıova  – İZMİR –  0232 733 21 74
Tarih: 15.12.2021    Sayı: 2021/03
İLTUR SİTESİ  YENİ KAT MALİKLERİ ya da KİRACILARINA

Bu mektup size verildiyse, sitemizde ya yeni ev sahibi oldunuz ya da yeni kiracısınız demektir. Ancak bu mektubun size verilmesi, sizlerin varlığından İltur Sitesi Yönetimi’nin de haberi olmaması demektir. Bu nedenle;
KAT MALİKİ İSENİZ :
–    Yeni konutunuzda güzel günlerde oturmanızı dileriz. Bu arada aşağıdaki belgeleri tamamlayarak ve  NOKSANSIZ olarak lütfen giriş kapısında 08:00 – 16:00 saatleri arasında nöbet tutan görevliye teslim ediniz.
–    Satın aldığınız konutun tapu fotokopisi (Arka tarafına lütfen GSM noyu yazınız)
–    Yasal ikametgah belgeniz ( Son 6 ay tarihli) ( 1 adet)
–    Tapu sahibi Nüfus Belgesi ( 1 adet)
–    Vesikalık fotoğraf ( 1 adet)

Sitemiz aidatlarının düzgün yatırılmasına ve satın aldığınız konutun daha önceden herhangi bir ödeme borcu bulunup bulunmaması konusunda bilgilenmeye özen gösteriniz. ( Bilgi İçin Yönetim ofisimizi (0 232 733 21 75) arayınız.
Kimliğiniz ile ilgili bilgileri parsel yöneticinize de bildiriniz.
Eğer satın aldığınız evle ilgili ‘‘ Kooperatif ortaklığını ’’ da devir aldıysanız lütfen bu belge ile biirlikte ayrıca 1 ikametgah, 1 Nüfus belgeniz ve 1 fotoğrafı da dilekçenizle birlikte yönetim ofisine teslim ediniz.
KİRACI İSENİZ :
Kiralayan kişi ve evde kalanların nüfus fotokopileri, kiralayan kişilerin cep telefonu
numaraları ile kira sözleşmesini giriş kapı görevlisine teslim ediniz. Bunu yapmadığınız takdirde maliye ya da jandarmanın bilgi istemesinden dolayı işlem görebileceğinizi; bunun dışında site kat maliklerii kurulunun kim olduğunuz bilinmediği ve kaydınız bulunmamasından dolayı siteye giriş yapmanıza izin verilmeyeceğini de unutmayınız.

Sitemiz Kat Malikleri Genel Kurulu’nun aldığı kararlar ile yönetilmektedir. Lütfen bu yazının ekinde size gönderilen  veya giriş kapısında imza karşılığı size elden teslim edilen sitede mevcut kuralları dikkatlice okuyunuz ve sitemizde kaldığınız süre içerisinde bu kurallara özenle riayet ediniz. Aksi takdirde site yönetim planında uyulmayan kurallarla ilgili olarak uygulanacak para cezası ve yaptırımlara tabi olacağınızı hatırlatırız.
–    Özelikle ortak alanların ve plaj bölgesinin kullanımında çevreyi kirletmemeye özen gösteriniz;
–    Evinizde ürettiğiniz çöpleri ağzı kapatılmış torbalar içinde ve mutlaka çöp kutusu kapağını açarak içine koyunuz. Dışarıya koymayınız. Sade bahçe çim atıkları yine ağzı kapatılmış torbalar içinde olacak şekilde bahçe duvarınızın dışına bırakınız.
–    Sitemizin suyu çok değerlidir. Lütfen suyumuzu tasarruflu kullanınız. Uzun sureli ve hergün bahçe ve çim sulaması yapmayınız.
–    Kapıda karşılamadığınız konuklar siteye alınmamaktadır. Lütfen konuklarınızı kapıda karşılayınız.
–    Herhangi bir sorunu once giriş kapısı görevlisine (733 21 74) çözüm bulunumazsa ise yönetime ( 733 21 75) yaz mevsiminde bildiriniz.

Saygılarımızla
Yön. Kur. Bşk.             Yön. Kur. Üye
Tuncer ÇAĞATAY        İlhan TUNCER