TÖRENLER

Her milli bayramımızda, Atatürk büstü önünde buluşup, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar  ve saygı duruşu yapılmaktadır.

Özellikle 30 Ağustos Zafer Bayramımızda bu etkinliğe sitemizdeki tekne sahipleri de tekneleri ile  katılmaktadir.

 

 

BALIKÇILIK

Yaz kış, gerek tekne ile açılarak gerekse de iskelelerimizden kadın, erkek, çoluk çocuk balık tutma alışkanlığımız mevcuttur.

Koyumuzdan mevsime göre farklı balık çeşitleri ile kalamar yakalanabilmektedir.

 

 

BRİÇ

2009 yılından beri her sezon briç turnuvası düzenlenmektedir.  Briç Oyununu sitemize kazandıran ve sevdiren ve hazin bir trafik kazasında kaybettiğimiz Seden Çınar’a , eşi Fatih Çınar ile değerli hocamız Mustafa Ökten’e teşekkür ederiz.

 

 

KONFERANSLAR

Sitemizde farklı zamanlarda farklı konularda konuşmacılarımız site sakinlerimizi bilgilendirici konferanslar vermektedir.

 

 

 

 

SABAH SPORU

2002 yılından beri her sabah plajımız önüdeki alanda üyemiz Mustafa Öktem idaresinde toplu kültür fizık ve spor faaliyeti devam etmektedir.

 

 

 

 

ÇEVRE GEZİLERİ

Farklı dönemlerde Alaçatı Pazarı gezisi, Tire pazarı gezisi ile yakın bölgedeki tarihi ve turistik yerlere günübirlik geziler düzenlenmiştir.

 

 

 

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Farklı dönemlerde sitemizde gerek yetişkinler gerekse de çocuklar için eğitici, eğlendirici atölye çalışmaları yapılmaktadır.