DALIŞ ETKİNLİĞİ

Sevgili üyelerimiz ve İltur’umuzun gözbebeği gençlerimiz,

Bu sene;  bir değişikliği pek çoğumuz için bir ilki  hep beraber  yaşayalım istedik. Kıyısında yaşadığımız denizin altındaki güzellikleri de görme zamanımız gelmedi mi?

Planladığımız organizasyon çerçevesinde Ülkemizde  sualtı (scuba / donanımlı dalış ) sporlarını belli kural ve esaslar doğrultusunda yapılmasını sağlayan TSSF (Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu) bünyesinde faaliyet gösteren İZMİR bölgesinde konuşlu dalış eğitim merkezleri ile irtibata geçtik. Ve  2019 yazında Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan bir  dönem için dalış merkezleri ile ön anlaşmamızı tesis ettik.

Deneme dalışı ve 1 yıldız dalıcı eğitimi   şeklinde 2 ayrı kulvarda yürütülebilecek olan faaliyetler hususunda yukarıda tanımlı başlıklar altında detaylar paylaşılmıştır.

Katılımcı sayısını önceden belirlemek Dalış merkezleri için çok yoğun sezon olarak tanımlanan Temmuz ve  Ağustos aylarında bizler için gerekli ekipman ve eğitmen planlaması yapabilmeleri için büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple en kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabilmek, etkinlik ve katılımcı planlamasını sağlıklı yapabilmek için  15 Nisan 2019 tarihine kadar ön müracaatlarınızı  aşağıda verilen linklerden yapabilirsiniz