PLAJ ALANININ KULLANIMI :

Değerli Üyelerimiz,

Sitemizde yaz boyunca en sık kullandığımız, plaj bölgesi ve ekipmanlarını korumak hepimizin görevi olmalıdır.

Bunların yerinde ve doğru kullanımı ile ilgili uyarı yazıları alanda olmasına rağmen yanlış ve hor kullanımı nedeniyle ciddi sayıda şezlonga ve çim sulama aparatlarına, duş kafalarına zarar verilmektedir.

Şezlongların arkalıklarının açık bırakılması nedeniyle rüzgarlı havalarda kırılma olayları yaşanmakta ve bu parçalar tek satılmadığından onarımı yapılamadığından kullanım dışı kalmaktadır. Kullanım sonrası arkalıkların kapatılması halinde Şezlonglar zarar görmeyecektir. Her birinin maliyetinin 1.250 – 2.000 TL arasında olduğu düşünülürse daha dikkatli ve özenle kullanmamız gerekmektedir.

Sulama aparatlarımız da oynama çarpma gibi nedenlerle devre dışı kalmaktadır.

Duşlardaki başlıklar sabit olarak ayarlanmıştır. Suyun yönünü değiştirmek için duş alanların başlıkları oynanması nedeniyle diplerinden kopmaktadır. Duşlarımızda suyumuzu da tasarruflu kullanmaya dikkat edelim. Çöp ve sigara izmaritlerinin, boş şişelerin çimler üzerine bırakılmamasını, kırılmaları halinde temizlemek zor olmaktadır.

Bu tür aksaklıklara meydan vermemek için hep beraber ortak değerlerimizi korumak adına bu uyarıları yapmak durumunda kaldığımızdan özür dileriz.

Sizlere layık, güzel bir sezon geçirmeniz dileğimizdir. Mesajımızın geldiği kişide kalmayıp tüm hane halkına ulaştırılması rica ederiz.

Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu