Değerli Üyelerimiz,

24 Eylül Cumartesi günü ilettiğimiz İnşaat dönemi ile ilgili aşağıdaki bilgilendirme yazısına rağmen komşularımızdan gelen şikayetler üzerine yeniden hatırlatmak üzere yayınlıyoruz. Özellikle bu güne kadar aksayan ve şikayet konusu olan konular:

Pazar günü çalışılmaması ve inşaat atıklarının yollara gelişi güzel yayılmaması. İnşaat bitiminde sokağın temizlenmesine dikkat edilmesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla

Yönetim Kurulu

İNŞAAT DÖNEMİ İÇİN ÖNEMLİ DUYURU

(HATIRLATMA)

Değerli üyelerimiz,

Sitemizde İnşaat ve tadilat dönemi 26 Eylül 2022 Pazartesi günü başlayacak ve 21 Mayıs 2023 Pazar günü sona erecektir.

Genel kurulda ve parsel yöneticileri ile konuştuğumuz bu döneme ait şikayet ve önerileri dikkate alarak bu dönemi kapsayan aşağıdaki kararları uygulamaya alıyoruz.

1-Evinde tadilat yapacak üyelerimizin, hangi firma ile anlaştıklarını ve çalışacak personelin İsimlerini ve TC. Kimlik bilgilerini yönetime bir dilekçe ile bildirmeleri gerekmektedir. (Dilekçe örneği yönetimde hazırdır)

2-İnşaat molozları eskisi gibi yollara dökülmeyecek olup, inşaat molozları torbalar içinde dağılmayacak, komşuları rahatsız etmeyecek şekilde biriktirmelerini, bu konuda özen göstermelerini bekliyoruz.

3-Tüm inşaat atıklarının Urla belediyesinin izin verdiği alanlara inşaat sahibinin sorumluluğunda dökülmesi gerekmektedir. Başka alanlara dökülmesi halinde ağır ceza ödemek durumunda olacaklarını bilmelerini istiyoruz.

4-Pazar günleri sitemizde inşaat çalışmalarına izin verilmeyecektir.

Değerli kat maliklerimiz, bu dönemde anlaşacağınız ustalara bu kurallarımızı iletiniz. Çalıştıracağı işçilerin isimlerini ve TC. Kimlik Bilgilerini isteyiniz ve işe başlamadan yönetime ulaştırınız. Binanızda şekil değişikliği yapıyorsanız belediyeden tadilat projenizi onaylatınız. Kontrollü düzenli, disiplinli bir çalışma ile hiç kimsenin huzuru kaçmasın.

ÖNEMLİ UYARI: Yukarıda 4 maddeden oluşan bu kuralları yerine getirmeyen inşaat sahiplerinin işçi ve ustaları İltur sitesi kapısından içeri alınmayacaktır.

KURALLARA UYAN HER ÜYEMİZE İNŞAAT DÖNEMİNDE  KOLAYLIKLAR DİLİYOR, TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu