Kiracı giriş Kartı ve Ziyaretçi Giriş Kartı Uygulaması

 

Değerli Üyelerimiz,

İlturumuz da okulların kapanması ile yaz sezonu başlamış bulunmaktadır. Sezonun tüm üyelerimize sağlıklı huzurlu gönüllerince geçmesini dileriz.
Bu nedenle; yönetim olarak kiracı ve misafir gelecek ziyaretçilerin siteye güvenli giriş çıkışlarının kontrol altına alınması için gerekli tedbirleri bu günden itibaren almış bulunmaktayız.

1-Evini kiraya verenlerin,evini kiraya verdikleri kişinin bilgilerini yönetime beyan etmeleri halinde kiracılara “KİRACI GİRİŞ KARTI” verilecek olup,kiracılar bu kartla siteye giriş yapabileceklerdir. Kira sonunda kartı iade ederek verdikleri belgeyi geri alacaklardır.

2-Siteye günü birlik misafir olarak gelenler ise girişte kime misafir olarak geldiklerini ve kimliklerini beyan ederek alacakları “ZİYARETÇİ KARTI” ile siteye giriş yapacaklardır. Çıkışta ise kartı iade ederek kimliklerini alacaklardır.

Bu uygulama sitemizde huzurlu bir tatil geçirmek, arzu etmediğimiz uygunsuz olaylarla karşılaşmamak için alınmaktadır.

Site girişinde kurallara itiraz eden ,uymak istemeyenler sitemize kesinlikle alınmayacağı için gerek kiracılarınıza gerek ziyaretçilerinize gerekli hatırlatmaları önceden yapmanızı bekliyoruz.. Bu çalışmanın başarıya ulaşması hepimizin gayretleri,ve kurallara uymamızla mümkündür.

Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu

 

İLTURDA EVİNİ KİRAYA VERENLER İÇİN BEYAN DİLEKÇESİ

İLTUR TOPLU YAPI YÖNETİMİNE;

İlturda aşağıda adresi yazılı evimi aşağıda kimliği mevcut kişiye kiraya verdim.Kiracıma ilturda uyulması gereken kuralları ilettim.
Giriş çıkışlarda gereken kolaylığın sağlanmasını rica ederim.

Saygılarımla.

 

Ev Sahibi Kiracı

Evin Adresi:

Kiraya veren Kat maliki;

Kiraya tutan kişi;

Evde daimi kalan kişi sayısı:

Kira süresi;