MÜZİK KURSLARIMIZ

Bu yaz sitemizde çeşitli spor ve müzik kursları açarak site sakinlerimizin ve özellikle çocuklarımızın hem hoşça vakit geçirebileceği hem de birçok dalda eğitim alabileceği kurslar planladık. Bunun için İzmir’in en seçkin spor ve müzik kurs merkezlerinden birisi olan WHITE Club ile ön anlaşma yaptık. WHITE Club’ın bu yıl için hiçbir kar hedefi yoktur.  Kursların ücreti sadece öğretmenlerimizin ders ücretlerini ve yol masraflarını karşılayacak şekilde belirlenmiştir.

Aşağıda tanıtılan kursların hangi branşlarda açılacağı site sakinlerimizden gelecek olan talebe göre belirlenecektir. 01 Haziran 2019 tarihine kadar kurslar için kayıt alınabilecektir.

Grup derslerimiz haftada bir gün 2 ders üst üste yapılacaktır. Özel dersler ise haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde gerçekleşecektir. (Talebe göre kurs günleri ve saatlerinde esneklik sağlanabilecektir.)

 

Müzik Eğitimlerimiz, konservatuvarda öğretim görevlisi, yurt dışında hocalık diploması almış, alanında birçok başarıya sahip öğretmenler ve üyelerimizle iyi diyalog kurabilen, onların her türlü sorunuyla ilgilenen uzman Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır.

Müzik Kursu başvurusun da bulunan her öğrencimizi, öncelikle iki aşamadan oluşan İşitme testine ve fiziksel teste tabi tutuyoruz. İşitme testimizdeki temel amacımız öğrencilerimizin müziğe olan öğrenme yeteneklerini keşfederek, kişiye özel bir eğitim sistemi oluşturmak. Fiziksel testimizdeki temel amacımız ise üyelerimiz için çalmak istedikleri müzik enstrümanının onlar için uygun olup olmadıklarını, yaşa ve fiziksel özelliklerine göre değerlendirmek. Bu testimizin sonucuna göre öğrencimizin kurumumuzda müzik kursuna başlayıp, başlamayacağına birlikte karar veriyoruz.

Herhangi bir çalgı eğitimi almak için okulumuza kaydolduğunuzda müzikal formasyon, solfej, işitme, teori ve çocuk korosu gibi derslerden de mutlaka istifade eder,

Müzik Okulumuzda uyguladığımız özel metotlara ve konservatuvarda öğretim görevlisi olan eğitmenlerimizin direktiflerine uyulduğu takdirde %100 başarı garantisi veriyoruz.

TALEBE GÖRE AÇILMASI PLANLANAN MÜZİK KURSU BRANŞLARIMIZ;

  • Piyano Kursları
  • Gitar Dersi
  • Keman Dersi
  • Yan Flüt Eğitimi
  • Bağlama
  • Bateri eğitimi

FİYATLARIMIZ:

Tüm müzik dersleri için 5 ve üzeri kişi için haftalık           : 50 TL

Tüm müzik dersleri için 3-5 kişi için haftalık                      : 75 TL’ dir.

 

Tüm branşlar hakkında detaylı bilgi almak için öncelikle WHITE Club’a aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Balçova: 0506 876 86 18  Bostanlı: 0545 876 86 18  Bornova: 0552 276 8618

WHITE Club internet sitesi: https://whiteclub.net/

Ayrıca her konuda Yönetim ofisimizi de arayabilirsiniz: 0 532 2947515 /0232 7332175

WHITE Club & İLTUR