Siteye Giriş Kuralları

SİTEYE GİRİŞ UYGULAMALARI HAKKINDA

Değerli İLTURLULAR,

Sitemizde en fazla şikayetçi olduğunuz konuların başında  hafta sonları sitemize gelen misafir ve ziyaretçilerin kontrol edilmesi gelmektedir. Amaç misafir ve ziyaretçi olmayanların siteye alınmamasını sağlamaktı. Bu konuda almış olduğumuz önlemleri yayınlamış sizlerden yardım ve destek istemiştik.

Bildiğiniz gibi site sakinlerimizi kapıda durdurmuyor, onlardan bir belge istememekteyiz. Kapıda görev yapan üç çalışma arkadaşımız, kendisine haber verilen ziyaretçileri kapıya geldiğinde siteye almaktadır. Bu hassasiyeti gösteren, misafirini kapıya haber veren, site sakinlerimize  teşekkür ederiz.

Gelecek  ziyaretçi ve misafirlerini kapıya haber vermeyenler nedeniyle, iki gündür kapıda zor anlar yaşamaktayız. Öyle içeriye doğrudan  girmek isteyen davetsiz misafirler  kapıdan döndürülmektedir.

Kapıya haber verilmeyen, kime geldiğini bilmediğimiz, girişte kime geldiğini teyid için arkadaşlarımızın yaptığı açıklama ve  konuşmalar bazen kavga derecesine varacak boyuta ulaşmaktadır. Kapıda böyle bir uygulama olduğunun gelecek misafir ve ziyaretçilere de  söylenmesi işimizi kolaylaştıracaktır.

Sonuçta her birinizin misafiri olması bakımından tartışmayı büyütmemek, tatsızlık yaratmamak için arkadaşlar alttan almak durumunda kalmaktadır. Kurallar uygulanamamaktadır.

Bu durumda en doğru olanın, kapıya resmi güvenlik sisteminin gelecek yıllarda kurulması olacaktır.

Uygulamaya aldığımız kararları uygulamak için sizlerin desteği ve yardımınıza ihtiyacımız olduğunu bir kez daha sıcağı sıcağına hatırlatırız.

Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu