SPOR KURSLARIMIZ

Bu yaz sitemizde çeşitli spor ve müzik kursları açarak site sakinlerimizin ve özellikle çocuklarımızın hem hoşça vakit geçirebileceği hem de birçok dalda eğitim alabileceği kurslar planladık. Bunun için İzmir’in en seçkin spor ve müzik kurs merkezlerinden birisi olan WHITE Club ile ön anlaşma yaptık. WHITE Club’ın bu yıl için hiçbir kar hedefi yoktur.  Kursların ücreti sadece öğretmenlerimizin ders ücretlerini ve yol masraflarını karşılayacak şekilde belirlenmiştir.

Aşağıda tanıtılan kursların hangi branşlarda açılacağı site sakinlerimizden gelecek olan talebe göre belirlenecektir. 01 Haziran 2019 tarihine kadar kurslar için kayıt alınabilecektir.

Grup derslerimiz haftada bir gün 2 ders üst üste yapılacaktır. Özel dersler ise haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde gerçekleşecektir. (Talebe göre kurs günleri ve saatlerinde esneklik sağlanabilecektir.)

TALEBE GÖRE AÇILMASI PLANLANAN SPOR KURSLARIMIZ:

BİRE BİR ÖZEL DERS

Spor Salonu Bire Bir Özel Ders (PT), uzmanlaştığımız en değerli spor hizmetlerimizden biridir. Spor Kursu sizlere Rehabilitasyon, sağlıklı zayıflama, kas güçlendirme gibi Mücadele sporları ile hedefleriniz için bire bir özel dersler en iyi çözümünüz olacaktır. WHITE Club ’da en iyi trainer ile çalışacaksınız. Aradığınız ne olursa olsun Uzman trainer’larımız sizi asiste ve motive etmeye hazır.

ÖZEL GRUP ANTRENMANLARI

Yaş, cinsiyet, kondisyon durumu gibi özelliklerle belirlenen kalıplaşmış grup dersi kurallarını unutun. Trainer gözetimindeki en hesaplı egzersiz seçeneği olan Takım Antrenmanı, 8 kişiden başlayan özel grup derslerinde bireysel performansın takım ruhuyla özdeşleşerek yükseldiği farklı ve verimli bir deneyim sunar. Temel egzersiz “Fundamentals”, Functional, Fitness, Reformer Pilates, Crossfit Boks, Kickboks , MMA,  Karma Do Sporları ile haftalık Spor Kursu programınızı çeşitlendirebilirsiniz.

BOKS

Bu PT programımız, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir dövüş sporudur.

MMA

Karma Dövüş Sanatları anlamına gelir. Birçok ayrı dövüş sporundan alınmış ve çok geniş bir yelpazeden teknikleri barındıran, bir mücadele sporudur.

KICKBOKS

Farklı tekniklerin yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karate ve Muay Thai’nin bir araya gelmesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanır. Bu grup PT programımız, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir dövüş sporudur.

KARATE

Karate, çocuk ve gençlerin yaratıcı becerilerini açığa çıkartıp ruhsal, fiziksel ve mental gelişimini besleyen, onların agresif tutumlarını kontrol etme becerilerini geliştirip sosyalleşmelerine destek veren bir spor branşıdır. İlk ortaya çıkışının Okinawa adasında olduğu bilinmektedir. Karatenin erken dönemine ilişkin en önemli belge Çince yazılmış olan ve 20. yüzyıl başlarına kadar yaygın olarak kullanılan Bubishi adlı kitaptır.

KARATE KIDS (4- 13 )

Karate ile çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini destekleyici niteliktedir. Özgüven, saygı disiplin gibi birçok faydası bulunur. Karate de güçlü olma, hızlı olma, serilik, esneklik ve dayanıklılık bileşimlerinin özellikle de çocukluk dönemindeki motor yetisinin gelişimi için harmanlanarak büyüme imkânı sunulması çocuklarınıza vereceğiniz büyük bir hediyedir.

TAEKWONDO

Akli ve ruhi beceriye dayanan, bedeni ve ruhi gelişimi sağlayan ve her yaştaki insana hitap eden bir ahlak sporudur.

KRAV MAGA & YAKIN SAVUNMA EĞİTİMİ SELF DEFANS

Spor Kursu kişisel gelişimine çok yönlü anlamda katkıda bulunacak aktiviteler araştırılsa modern çağın geçmişten miras aldığı en etkin aktivitesi Self Defense olurdu. Müfredatında bulunan çeşitli egzersizler sayesinde beynin çift lopunu kullanmayı ve neticesinde zeka ve beden yetilerini en üst düzeyde bir noktaya taşımayı hedefleyen Kids -Yetişkin Defense  birçok uzman tarafından 21. Yüzyılın sanatı olarak tanımlanmaktadır.

FİYATLARIMIZ:

Tüm spor branşlarımız 10 ve üzeri kişi için haftalık         : 100 TL

Tüm spor branşlarımız 5-9 kişi için haftalık                       : 130 TL

 

Tüm branşlar hakkında detaylı bilgi almak için öncelikle WHITE Club’a aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Balçova: 0506 876 86 18  Bostanlı: 0545 876 86 18  Bornova: 0552 276 8618

WHITE Club internet sitesi: https://whiteclub.net/

Ayrıca her konuda Yönetim ofisimizi de arayabilirsiniz: 0 532 2947515 /0232 7332175

WHITE Club & İLTUR